»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Jo 101. joukkuetta on jo huolehtinut ilmoittautumisestaan kesän Jymy Cupiin, joten upea turnaus on varmasti luvassa! Jymy Cupiin on ilmoittautunut tähän mennessä joukkueita seuraavista seuroista: Kauhajoen Karhu EIF PaiHa KaaPo KaaNa FC Kasiysi Åbo City FC

Lue lisää »

Jo 101. joukkuetta ilmottautunut mukaan kesän Jymy Cupiin

Jo 101. joukkuetta on jo huolehtinut ilmoittautumisestaan kesän Jymy Cupiin, joten upea turnaus on varmasti luvassa! Jymy Cupiin on ilmoittautunut tähän mennessä joukkueita seuraavista seuroista: Kauhajoen Karhu EIF PaiHa KaaPo KaaNa FC Kasiysi Åbo C

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
P 03-05P14 Ykkönen
15
Tou
klo 19:15
Teräsrautela KHT
ÅIFK/keltainen - APU APU
3-2
P 03-05P15 8v8
18
Tou
klo 18:00
Marttila KHT A
MarttMu - APU TuKV yj
P 088 vs 8 turnaus
19
Tou
klo 10:40
Yläneentie 12, Pöytyä
APU - MaPa-07
1-2
P 088 vs 8 turnaus
19
Tou
klo 12:40
Yläneentie 12, Pöytyä
APU - PöKa keltaiset
5-1
P 088 vs 8 turnaus
19
Tou
klo 13:20
Yläneentie 12, Pöytyä
APU - TPS
7-0
P 088 vs 8 turnaus
19
Tou
klo 14:20
Yläneentie 12, Pöytyä
Runosmäki-07 - APU
7-0
P 088 vs 8 turnaus
19
Tou
klo 15:45
Yläneentie 12, Pöytyä
APU - RaiFu
1-2
MiehetKutonen
20
Tou
klo 17:15
Lieto KHT
Lieto 2 - APU
1-4
P 03-05P15 8v8
21
Tou
klo 19:00
Aura tekonurmi
APU TuKV yj - FC Ulvila
Naisten KuntofutisNais-cup
21
Tou
klo 19:00
Pansio, laivateollisuudenkatu 21 20240 Turku
APU - FC Kiki
P 03-05P14 Ykkönen
23
Tou
klo 18:00
Aura Urheilupuisto N
APU APU - KaaPo/Keltainen
NaisetNaisten Nelonen
24
Tou
klo 18:30
Aura Urheilupuisto N
APU APU - TuPy 2
MiehetKutonen
25
Tou
klo 18:30
Aura Urheilupuisto N
APU - AU
P 03-05P13 Ykkönen 8v8
25
Tou
klo 18:30
Punkalaidun UK
La-Pa - APU TuKV YJ
T 03-0411V11
26
Tou
klo 9:50
Kaarina Keskuri KHT K2 Erotuomarinkatu 6
APU T03-04 - HJK City
Naisten KuntofutisNais-cup
26
Tou
klo 10:00
Pansio, laivateollisuudenkatu 21 20240 Turku
APU - FC Tyrnit
T 03-0411V11
26
Tou
klo 11:30
Keskuri / KHT + nurmet K2-K5 Erotuomarinkatu 6, 2
Ylöjärven Ilves - APU T03-04
P 08APU Kevätturnaus
27
Tou
klo 10:00
Urheilupuisto, Aura
APU - RP-67
P 08APU Kevätturnaus
27
Tou
klo 11:45
Urheilupuisto, Aura
FC Halikko - APU
P 08APU Kevätturnaus
27
Tou
klo 12:20
Urheilupuisto, Aura
APU - TPS A
P 08APU Kevätturnaus
27
Tou
klo 13:30
Urheilupuisto, Aura
APU - Sijoituspeli 13.30. tai 14.10.
NaisetNaiset 8v8
27
Tou
klo 18:00
Aura tekonurmi
APU APU - Lieto 2
P 03-05P15 8v8
29
Tou
klo 18:00
Amospuisto Nurmi 2
KSF - APU TuKV yj
P 06-07P12 Ykkönen 8v8
29
Tou
klo 18:00
Aura Urheilupuisto N
APU TuKV YJ - Pöka
NaisetNaisten Nelonen
29
Tou
klo 18:30
Amospuisto nurmi 1
KSF - APU APU
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Videot
Auran Palokunnan Urheilijat ry
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat